Uydudan İnternet Hizmetleri

Uydudan internet hizmetleri  İnternet alt yapısı olmayan Maden ocakları , Mermer ocakları , Hayvan çiftlikleri , Rüzgar enerji santralleri , Güneş enerji santralleri , Çiftlikler , Villalar yazlıklar , Alışveriş merkezleri , Benzin istasyonları ve Bechup  yedekleme olarak şirketler ve kurumsal işletmeler kullanmaktadırlar.

Bireysel ev kullanıcılar,İnternet cafeler, gibi ihtiyacı olanlar öncelikle Turktelekom ,Superonline gibi internet servis sağlayıcılarının ping süreleri oldukça düşük olması sebebiyle online oyun ve işlem yapanlar için oldukça iyidir.

Fakat Uydudan alınan İnternet in ping süresi ortalama 650 milisaniyedir. Bu nedenle online oyun veya işlem yapacak kişiler için hiçde uygun olmadığını belirtmek isterim.

VSAT Uydu Haberleşme Şirketi Türkiye genelinde müşterilerine doğru hizmet verebilmesi için ihtiyacı olan tüm müşterilerine hizmeti alıp almaması önemli değil doğru bilgiye sahip olmaları için öncelikle bilgilendirme yaparak doğru hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Türkiye de İnternet alt yapısı olmayan bölgelerde genellikle ihtiyacı olupta hizmet alan müşterilerimizin % 60 Upload yapmaktadır.Kamera güvenlik kontrollerinde ve Canlı yayın araçlarında haber yapanlardır.

Yahsat Jupiter de yalnızca Doenload kotadan harcıyor Upload tamamen free ve kotadan harcamamaktadır. Ortalama hızlar 25 / 6 . Sınırsız olarak verdiğimiz paketimiz de ise 100 GB Download yapan müşterimizin hızı 3 / 6 olarak devam etmektedir.

Türkiye genelinde 7/24 teknik  eğitimli profesyonel bölge ekiplerimiz tarafından  verlmektedir.